17 листопада – Міжнародний день студента!

До Міжнародного дня студентів у науковій бібліотеці Хмельницького національного університету для старост студентських груп факультету міжнародних відносин і права проведено захід “TEAMBUILDING. ЄДНАННЯ ЛІДЕРІВ” для прокачки скілів та лідерських якостей (гр. ПОЛ-20-1, ПОЛ-22-1, ФПА-21-1, ФПА-22, ФПА-23-1, ФМ-21-1,МЕВ-23-1,СОА-22-1,МВ-23-1, Право-23, МЛМС- 23-1, МЛМС -23-2, МВ-22-1).

Захід організовано студентською радою факультету за підтримки виховного відділу ФМВП та наукової бібліотеки ХНУ (голова студентської ради ФМВП – Дар’я Лебідь, заступник голови – Таміла Дякова, секретар – Дар’я Борисенко).

Учасники заходу були нагороджені солодкими призами та філіжанкою за найкращий результат в інтерактивній вправі.

Шановні студенти! Вітаємо вас зі святом! Нехай роки навчання будуть наповнені знаннями, новими можливостями та незабутніми враженнями, а ваші енергія, ентузіазм та наполегливість будуть тим вогнищем, яке освітлює шлях до перемоги та щасливого майбутнього нашої країни!