Перейти до вмісту

Наші випускники – це наша гордість!

Наші випускники отримали фундаментальну професійну освіту, яка дала їм змогу досягти значних результатів у професійній діяльності. Це висококваліфіковані вчителі, викладачі, науковці. Ми завжди раді зустрічі з випускниками в реальному житті та у віртуальному просторі. Пишаємося досягненнями наших випускників та їхнім професійним зростанням на шляху до нових звершень. Щиро радіємо за успіхи в їхньому особистому житті.

Шановні випускники, у кожного з Вас збереглися спогади про навчання в університеті, однокурсників і викладачів. Роки, які проведені в стінах університету, об’єднують усіх нас у велику родину. Нам дуже важливо підтримувати зв’язок з Вами і мати можливість для спілкування. Ми створили Галерею «Наші випускники – наша гордість». Для її поповнення просимо Вас надсилати фото і коротку інформацію про Ваші успіхи у кар’єрному розвитку на електронну адресу кафедри kaf.pim.mv@gmail.com

З повагою викладачі кафедри

Онлайн-зустріч з випускниками «Обмін досвідом професійної діяльності випускників 014 Середня освіта (Мова і література (англійська))

Успішні випускники кафедри

КОВАЛЬСЬКА ЮЛІЯ – випускниця ОП «Середня освіта. Англійська мова і література» (2023 р., магістр)

Навчання серед супер-крутих професіоналів на освітній програмі «Середня освіта. Англійська мова і література» відкрило двері у моє квітуче професійне майбутнє. Завдяки вдалому підбору дисциплін, які завжди були зорієнтовані на майбутній фах, та особливо вправному, креативному й сучасному колективу викладачів маю змогу працювати у мовній школі А+ з учнями середньої ланки та дорослими. Сьогодні у своїй професійній подорожі маю відлуння кожного слова з кожної пари, кожної можливості практики та величезної мотивації і підтримки з боку адміністрації університету та викладачів кафедри зокрема. Не пошкодувала отримати освітній рівень магістра на рідній ОП «Середня освіта. Англійська мова і література». Вдячна кожному за паростки мотивації, бажання до розвитку, уміння та навички!

КАЛІЩУК ІРИНА – випускниця ОП «Середня освіта. Англійська мова і література» (2023 р., магістр)

Навчання на кафедрі іншомовної освіти та міжкультурної комунікації було неймовірно захоплюючим, корисним та цікавим. Освітня програма «Середня освіта. Англійська мова і література» наповнена різноманітними важливими та цікавими дисциплінами, які допомогли поглибити та закріпити наші знання. Окрім того, ключовим для мене завжди була атмосфера – а її на кафедрі творять викладачі! Викладачі кафедри – це неймовірні люди, професіонали своєї справи, компетентні спеціалісти та науковці. Щодня викладачі ділилися з нами своїм досвідом, набутими знаннями та вміннями. Увесь багаж знань та вмінь, отриманих під час навчання, я вже активно застосовую у своїй педагогічній діяльності, адже я працюю вчителем англійської мови у школі «Friends»!

СТРІЛЕЦЬ КАТЕРИНА – випускниця ОП «Філологія. Прикладна лінгвістика» (2022 р., бакалавр)

Навчання на освітній програмі «Філологія. Прикладна лінгвістика» було важливим та безсумнівно одним з найкращих етапів мого життя. Ця спеціальність дала мені можливість спробувати себе у багатьох ролях, а саме: перекладача, ІТ-спеціаліста та викладача. Завдяки навчанню на цій ОП я тепер працюю викладачем англійської мови у мовному центрі «Towmuch», займаюсь своєю улюбленою справою, яка приносить мені задоволення. Не можу не згадати усі матеріали, з якими ми працювали, це не були просто підручники, а різні інформаційні ресурси, перегляди фільмів, ігрові ресурси, які тепер я надалі використовую у своїй професійній діяльності. Окреме дякую викладачам, які вклали всю душу та всі знання, якими самі володіли, без них я б не стала тим, ким я наразі є.

МАМЧИЧ КАТЕРИНА – випускниця ОП «Філологія. Прикладна лінгвістика» (2022 р., бакалавр)

Навчання на ОП “Філологія. Прикладна лінгвістика” навчить перш за все розглядати спеціальність не як заголовок в дипломі, а комплекс знань і навичок, інструментарій для подальшого особистісного та кар’єрного розвитку в найрізноманітніших сферах. Розвиток аналітичних здібностей, програмування, знання мов, основ педагогіки та психології, перекладу, вміння опрацьовувати та аналізувати великі об’єми інформації, методика викладання – це універсальний набір, що підійде не тільки для освітньої сфери, а також IT, маркетингу, медіа-аналітики, SMM та багато іншого.

Викладацький колектив заслуговує окремої уваги, адже тут безсумнівно зібрались лояльні та зацікавленні в розвитку студента викладачі, які активно застосовують новітні методики викладання. А також варто звернути увагу та активне студентське життя і розширені можливості – вибіркові предмети, національні та міжнародні проєкти, практики та академічну мобільність.

Я взяла від навчання на цій спеціальності все, вже встигла спробувати себе в різних сферах і поки зупинилась на маркетингу в ІТ (працюю у компанії IT HooT). Це ідеальний вибір для тих, хто прагне знайти себе, адже прикладний лінгвіст – це майже те ж саме, що швейцарський ніж. З такими знаннями і навчиками не боїшся експериментувати і точно зможеш знайти своє місце в світі.

БІЛИК ЮЛІЯ – випускниця ОП «Англійська мова і література» (2022 р., бакалавр)

Вступаючи на освітню програму «Середня освіта. Англійська мова і література», я очікувала отримати ґрунтовні знання з англійської та німецької мов. Закінчивши навчання, я можу точно сказати, що воно виправдало мої сподівання та дало навіть більше. Викладачі мотивували своїм прикладом та застосовували медіа технології (перегляд цікавих фільмів, інтерактиви, ігри). Змога вільно спілкуватися іноземною мовою дала мені можливість комунікації зі студентами з інших країн. Також знання англійської мови відкрило мені двері у сфери викладання та IT. Наразі я працюю у міжнародній компанії «Waveup» на посаді Investment presentation designer, де англійська мова потрібна мені постійно. Я з впевненістю можу порекомендувати вам цю спеціальність.

ВЕРЕЩИНСЬКИЙ АРТУР – випускник ОП «Англійська мова і література» (2022 р., бакалавр)

Навчання на кафедрі іншомовної освіти і міжкультурної комунікації стало надзвичайно корисним досвідом для мене. Пари, сповнені позитивом, цікавими інтерактивними вправами, та професійність викладачів – це найкраще, що мені запам’яталось під час навчання.

Навчальний процес надав можливість покращити рівень англійської та німецької мов, оволодіти та використовувати викладацькі уміння та навички на практиці, розширити власний кругозір. Саме завдяки навчанню на цій ОП, я розпочав свою викладацьку кар’єру, а саме – викладання англійської мови працівникам IT галузі.

Більш того, після випуску перед мною відкрилось багато можливостей. Саме завдяки набутим знанням в Хмельницькому національному університеті я вступив у вищий навчальний заклад Канади – University of Alberta за спеціальністю «Creativity and Culture» (minor – Management).

Набуті знання я використовую в подальшому навчанні, фокусуючи увагу на канадській літературі та літературі діаспори.

БОЙЧУНЬ КАРИНА – випускниця ОП Англійська мова та література, (2022 р., бакалавр)

Навчання на освітній програмі Англійська мова та література я можу назвати одним із найцінніших досвідів у моєму житті. Саме тут я змогла всеціло опанувати англійську мову, яка викладалася комплексно, гармонійно та систематизовано. Уклінно дякую викладачам практичного курсу, граматики та фонетики англійської мови, які вкладають в свою справу серце та душу. Цей підхід відобразився й на мені, адже окрім запропонованих курсів (дисциплін), я навчилася підходу до праці й продовжую його, проте в сфері IT. Тому, якщо ви маєте за мету якісно опанувати мову, гарні результати не змусять на себе чекати ?

Афонченко Марина Вадимівна (випускниця спеціальності 014.021 Середня освіта. Мова та література (англійська), 2019 р.в. – магістр).

Навчання за освітньою програмою «Англійська мова і література» я вважаю важливим для себе досвідом. Було надзвичайно приємно працювати із сучасними та енергійними викладачами, які не втрачали можливості навчити нас чомусь новому та залучити до різної діяльності. Не можу також не зазначити, що навчалися ми не лише за підручниками, а дуже часто користувалися інформаційними технологіями, переглядаючи відео та фільми, граючи в ігри та роблячи інтерактивні завдання. Колективні проєкти та дискусії допомогли дізнатися більше про своїх одногрупників та їхню точку зору. Зараз я сама працюю викладачем англійської мови у мовній школі ОЛА, де можу передати набутий досвід, та навчаюся у аспірантурі при кафедрі іншомовної освіти і міжкультурної комунікації ХНУ.

Васкубинек Наталя (випускниця спеціальності 035 Філологія. Прикладна лінгвістика, 2020 р.в. – бакалавр)

«Прикладна лінгвістика» – спеціальність, для людей, які не обмежують себе однією професією. Освітня програма «Філологія. Прикладна лінгвістика» спрямована на вивчення англійської та німецької мов, перекладу, програмування, а також медіа-комунікації. Я тішуся тим, що обрала саме «Прикладну лінгвістику», оскільки можу спробувати себе у різних сферах професійної діяльності. А коли ти навчаєшся на Прикладній лінгвістиці в ХНУ, то ти до того ж іще й крутий викладач, перекладач, філолог, медіа-аналітик і програміст! Завдяки навчанню за бакалаврською програмою «Філологія. Прикладна лінгвістика» я отримала змогу без проблем закінчити магістратуру з цієї ж спеціальності у Львівському політехнічному університеті, і зараз я успішно працюю перекладачем у перекладацькому бюро м. Києва.

Рожнятовська Ольга (випускниця спеціальності 035 Філологія. Прикладна лінгвістика, 2019 р.в. – бакалавр)

Навчання за освітньою програмою «Філологія. Прикладна лінгвістика» відкриває безліч перспектив для подальшої професійної діяльності. Адже саме ця спеціальність передбачає підготовку фахівців за декількома профілями: переклад, викладання, інформаційні технології, медіа технології та багато іншого. Усі отриманні знання та навички однозначно стануть у нагоді як у професійній діяльності, так і у повсякденному житті, а також забезпечать високу конкурентоспроможність на сучасному ринку праці. Завдяки навчанню за освітньою програмою «Філологія. Прикладна лінгвістика» я зараз викладаю англійську мову і інформатику в коледжі при університеті Економіки і підприємництва м. Хмельницького, а також викладаю англійську мову на мовних курсах Yes Centre.

Бучківська Мар’яна (випускниця спеціальності 014.021 Середня освіта. Мова та література (англійська), 2019 р.в. – магістр).

Освітня програма «Англійська мова і література», за якою я навчалась, має багато переваг, серед яких: вивчення цікавих фахових дисциплін, навчання із застосуванням новітніх методик та технік викладання іноземних мов, проходження практики, яка дала змогу отримати досвід практичної діяльності. Мені пощастило, адже я мала змогу навчатись у висококваліфікованих викладачів, які вміють не лише навчити, а й підтримати, допомогти та змотивувати. Отримані знання та здобуту інформацію я постійно використовую у своїй професійній діяльності вчителя англійської мови.

Придолоба Анастасія (випускниця спеціальності 014.021 Середня освіта. Мова та література (англійська), 2020 р.в. – магістр)

Я – випускниця Хмельницького національного університету, де протягом 5,5 років я мала змогу отримувати якісну освіту кваліфікованими викладачами. З 2015 року по 2019 я здобула ступінь бакалавра філології, кваліфікацію вчителя англійської мови і літератури, а у період 2019-2020 рр. – ступінь магістра середньої освіти, кваліфікацію викладача англійської мови та зарубіжної літератури, вчителя німецької мови.

Навчання моє проходило на кафедрі іншомовної освіти і міжкультурної комунікації, факультету міжнародних відносин і права. Протягом всього навчання ми отримали не лише чудову освіту, але й цінний досвід, мотивацію та значно розширили кругозір. Кожен студент мав можливість реалізувати свій потенціал та завжди отримував підтримку викладачів. Адже у період навчання ми мали змогу відчути себе не просто студентами, а й справжніми вчителями, викладачами та частиною колективу нашої кафедри. Ми вчились не лише у розрізі комплексу необхідних дисциплін, а й у контексті майбутньої професії.

Окремо хочеться підкреслити, що освітня програма «Англійська мова і література», за якою ми навчались, дозволяє бути не лише викладачем, але і з легкістю опановувати нові професії, адже володіння іноземними мовами є ключем до успішного майбутнього. Моє навчання за освітньою програмою «Англійська мова і література» дозволило мені продовжити навчання в аспірантурі та працювати за фахом у ХНУ викладачем англійської мови.

Філіпова Ірина (випускниця спеціальності 014.021 Середня освіта. Мова та література (англійська), 2021 р.в. – магістр).

Освітня програма «Англійська мова і література» забезпечує високий рівень якості навчання, застосування сучасних освітніх технологій з урахуванням передового міжнародного досвіду організації мовної освіти. На кафедрі іншомовної освіти і міжкультурної комунікації впроваджуються нові та удосконалюються існуючі форми та методи навчання з актуальних напрямів розвитку педагогіки. Органічне поєднання фундаментальності та практичності освіти із залученням студентів до науки і творчості на всіх стадіях освітнього процесу є стратегічною ціллю навчання за освітньо-професійною програмою. На кафедрі створені умови для академічної мобільності та безперервності освіти й професійного зростання майбутніх викладачів іноземної мови. Ефективні зворотні зв’язки між учасниками освітнього процесу, а також сприяння гармонійному розвиткові особистості студентів та викладачів, реалізації їхніх соціальних і культурних потреб успішно втілюються на кафедрі. Для мене досвід навчання виявився надзвичайно корисним і зараз дозволяє мені працювати вчителем англійської мови з різними віковими категоріями учнів у мовному центрі «Твоя школа».

Лапшина Ольга Олександрівна (випуск 2014 року)

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іншомовної освіти та міжкультурної комунікації Хмельницького національного університету, технічний секретар наукового фахового журналу «Порівняльна професійна педагогіка», член оргкомітету щорічного міжнародного науково-методологічного семінару «Розвиток порівняльної професійної педагогіки у контексті глобалізаційних та інтеграційних процесів».

Коваленко Світлана Ігорівна (випуск 2014 року)

Вчитель англійської мови в Дубриницькій ЗОШ І-ІІІ ст., с. Дубриниці, Ужгородський р-н, Закарпатська обл..

Яцюк Яна Анатоліївна (випуск 2014 року)

Вчитель англійської мови в Антонінському ліцеї, с. Антоніни, Хмельницька обл.

Наконечна Олена Олегівна (випуск 2015 року)

Кандидат педагогічних наук, головний спеціаліст відділу інституційного аудиту Управління Державної служби якості освіти у Хмельницькій області.

Волощук Вікторія Вікторівна (випуск 2015 року)

Викладач кафедри практики іноземної мови та методики викладання Хмельницького національного університету.

Короленко Марина Олегівна (випуск 2015 року)

Вчитель англійської мови у мовній школі «Ліберті», м. Львів.

Вінічук Юлія Володимирівна (випуск 2016 року)

Вчитель англійської мови в Западинській ЗОШ І-ІІІ ст., с. Западинці, Хмельницька обл.

Шлопко Юлія Юріївна (випуск 2017 року)

Вчитель англійської мови в НВК № 6, м. Хмельницький.

Гуменюк Олена (випуск 2017 року)

Вчитель англійської мови в мовній школі «TeachMe», м. Хмельницький.

Тимченко Лілія Ігорівна (випуск 2018 року)

Вчитель німецької мови та зарубіжної літератури у Хмельницькому НВК №4.

Афонченко Марина Вадимівна (випуск 2019 року)

Аспірант кафедри практики іноземної мови та методики викладання Хмельницького національного університету. Викладач англійської мови у мовній школі «Ola».

Соколова Олена Володимирівна (випуск 2019 року)

Вчитель англійської мови в ЗОШ І-ІІІ ст. №4, м. Жмеринка.

Піскорська Анастасія Вікторівна (випуск 2019 року)

Журналіст, ведуча програми «Освітній портал». Анастасія викладає англійську мову глядачам 33 каналу, м. Хмельницький.

Дехтярчук Клавдія (випуск 2019 року)

Вчитель англійської мови в мовній школі «А+», м. Хмельницький.