Перейти до вмісту

Нашi партнери

Кафедра іншомовної освіти та міжкультурної комунікації ХНУ плідно співпрацює з закладами середньої освіти та закладами вищої освіти, мовними школами та центрами Хмельницької області та України. Мета співпраці  активний науковий та методичний пошук, що сприяє постійному покращенню якості підготовки студентів ХНУ, які навчаються за спеціальностями 014 Середня освіта. Предметна спеціальність 014.02 Середня освіта. Мова та література (англійська). Додаткова предметна спеціальність 014.02 Середня освіта. Мова та література (німецька) та 035 “Філологія. Прикладна лінгвістика”.

OXFORD KLASS
ЕКЗАМЕНАЦІЙНИЙ ЦЕНТР (UA009)

Підписання Меморандуму про співпрацю з О.В.Манохою, керівником Екзаменаційного центру Оксфорд Клас UA009.

Раді повідомити, що Хмельницький національний університет, а саме кафедра практики іноземної мови та методики викладання, стали

Офіційним центром підготовки до складання кембриджських міжнародних іспитів на визначення рівня володіння англійською мовою.

Це дає право готувати та приймати іспити на базі нашого університету. Дати іспиту є фіксованими, а групи формуються при наявності 10-ти кандидатів. Викладачі кафедри (Олена Дорофєєва, Олеся Садовець, Ольга Комочкова) уже мали успішний досвід підготовки студентів до складання таких іспитів і запрошують взяти участь в інтенсиві, який складатиметься із 5-ти занять та розпочнеться після формування групи. Заняття відбуваються із використанням інноваційних технологій та знайомлять кандидатів із структурою та наповненням екзаменаційних завдань.

Іспити Cambridge English повністю відповідають Загальноєвропейській системі CEFR і міжнародним стандартам. На сьогоднішній день Cambridge English – це провідний розробник більше 20-ти видів іспитів і оцінювання як для учнів, так і для викладачів англійської мови. Більше 5 мільйонів кандидатів складають іспити Cambridge English щороку. Сертифікати Cambridge English визнаються більше 20 000 організаціях у більше ніж 135 країнах, до яких входять провідні світові компанії, університети і відомства.

На сайті МОН подано перелік міжнародних мовних іспитів, результати яких учні 9-х та 11-х класів можуть зарахувати як оцінку ДПА з іноземної мови. Учні 9-х класів, які вивчали іноземну мову на рівні стандарту, можуть зарахувати міжнародний іспит рівня А2 і вище, а для класів із поглибленим вивченням – В1 і вище. Учні 11-х класів, які вивчають іноземну мову за рівнем стандарт або академічним рівнем, можуть зарахувати міжнародний іспит рівня B-1 і вище, а для класів із поглибленим вивченням іноземних мов – В-2 і вище.

Міністерство освіти і науки розробило та схвалило Концепцію розвитку англійської мови в університетах. Документ передбачає організацію мовних курсів та інтенсивів, володіння англійською мовою на рівні не менш як В1 (Intermediate level – середній рівень) стане обов’язковою умовою для вступу, В2 (Upper intermediate – рівень вище середнього) – для випуску. До того ж частину профільних дисциплін пропонують зробити англомовними та проводити регулярні “скринінги знань”, зокрема, запровадити обов’язкове ЗНО з іноземної мови після бакалаврату.

Ця Концепція також передбачає покращення у ЗВО підтримки викладачів фахових дисциплін, які планують викладати англійською мовою, включаючи підвищення кваліфікації з англійської мови. У рамках реалізації цього пункту пропонуємо викладачам нашого закладу, що планують розвиватися професійно та розробляти курси англійською мовою, долучитися до підготовки та складання кембриджських іспитів за відповідним рівнем.

Переваги іспиту Cambridge English:

– Іспити розроблені з врахуванням реальних ситуацій з повсякденного життя, роботи і навчання.

– Іспити враховують різні рівні володіння і сфери використання англійської мови.

– Іспити забезпечуються повною підтримкою і широким спектром навчальних і викладацьких ресурсів.

– Іспити мають справедливу систему оцінювання і надійну систему захисту.

– Іспити постійно супроводжуються найновішими дослідженнями, науковими розробками у сфері лінгвістики.

Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна

Особлива подяка Авшенюк Наталії Миколаївні, доктору педагогічних наук, старшому науковому співробітнику, завідувачці відділу зарубіжних систем педагогічної освіти і освіти дорослих Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України

У доброзичливій атмосфері проведено ряд майстер-класів та семінарів для студентів та викладачів, що сприяють підвищенню якості освіти.

А+ Мовна студія

Директорка та засновниця мовної студії А+, сертифікований тренер (IELT, FCE, CELTA, TKT) Зачинська Наталя є учасником освітнього процесу, нашим роботодавцем та ведучою професійних майстер-класів.

Нещодавній майстер-клас викликав неабияку зацікавленість з боку студентів, які активно долучалися до інтерактивних опитувань та мали можливість висловити свою думку та поставити запитання тренерці.

Особливою практичною цінністю майстер-класу стало роз’яснення актуального питання: «Якими є складові успішного та компетентного вчителя?»

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського

Плідно співпрацюємо з кафедрою методики навчання іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського у рамках наукових конференцій і семінарів. Зокрема, кафедра практики іноземної мови та методики викладання є співорганізатором Всеукраїнської наукової конференції «Актуальні проблеми філології та методики викладання іноземних мов у сучасному мультилінгвальному просторі», яка відбулася 25 листопада 2020 року.

Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка

У рамках наукових конференцій і семінарів співпрацюємо також з кафедрами практики англійської мови й теорії та практики романо-германських мов факультету іноземної та слов’янської філології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка. Так, кафедра практики іноземної мови та методики викладання є співорганізатором Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Сучасні тенденції у викладанні іноземних мов у світі».

Наша співпраця з компаніями Dinternal Education та Pearson

Сайт Dinternal Education та Pearson https://elt.dinternal.com.ua/

Співпрацюємо із компанією “Лінгвіст”.

Кафедра практики іноземної мови та методики викладання та наш любий партнер: компанія “Лінгвіст”!

НАША СПІВПРАЦЯ З ЖИТОМИРСЬКИМ ДЕРЖАВНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА

З 28 грудня 2022 року набув чинності договір про співпрацю Хмельницького національного університету та Житомирського державного університету імені Івана Франка, який діятиме до 28 грудня 2027 року.

Сторонами досягнуто домовленостей про широку співпрацю в сфері науки та освіти з метою запровадження європейських стандартів в освітній діяльності і підготовки майбутніх фахівців та посилення престижу обох Університетів.