Реалізація програми внутрішньої академічної мобільності здобувачів 1-го року навчання другого (магістерського рівня) зі спеціальності 014 Середня освіта, освітньої програми «Середня освіта. Англійська мова і література»

На підставі партнерської угоди з Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка здобувачі освітньої програми «Середня освіта. Англійська мова і література» другого (магістерського) рівня Катерина Мамчич і Дар’я Ляскович (СОАм-22) реалізовують право на навчання за програмою внутрішньої академічної мобільності.

Здобувачки обрали вибірковий освітній компонент «Теоретичні та прикладні проблеми сучасної лінгвістики» (4 кредити ЄКТС). Ознайомлення з можливостями вибору освітніх компонентів та організації навчання у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка відбувалося зі стейкхолдером – проректором з наукової роботи ТНПУ ім. В. Гнатюка д.п.н., проф. Іриною Задорожною.

Бажаємо здобувачам успіху і гарних результатів навчання за програмою внутрішньої академічної мобільності.