Коваль Марина Іванівна

Тема дисертації «Формування соціокультурної компетентності у майбутніх філологів-полоністів у процесі вивчення дисциплін гуманітарного циклу»

Науковий керівник: Подлевська Неля Володимирівна, кандидат педагогічних наук,  доцент, завідувач кафедри слов’янської філології  Хмельницького національного університету.

СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ ПРАЦЬ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ

Статті апробаційного характеру, опубліковані у спеціалізованих наукових журналах, збірниках матеріалів наукових конференцій:

1. Коваль М. Формування соціокультурної компетентності на матеріалі  байок Г. Сковороди під час вивчення польської мови: матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні рецепції світоглядно-ціннісних орієнтирів Григорія Сковороди» (Полтава, 2022).

2. Коваль М. Соціокультурна компетентність як складник фахової підготовки майбутніх філологів: матеріали ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Проблеми філології: історія та сучасність» (Хмельницький, 2023).

Перелік наявних наукових праць, наукова діяльність:

Вибрані наукові праці:

Коваль М. Соціокультурна компетентність як складник мовної підготовки філологів-полоністів у ЗВО Славістичні студії: лінгвістика, літературознавство, дидактика : збірник наукових праць. Голова редколегії Н. В. Подлевська; відповідальна за випуск Н. М. Торчинська. Хмельницький, 2022. Випуск дванадцятий. С. 39–45.

Сфера наукових зацікавлень: філологія, педагогіка, методика викладання, польська мова, українська мова, переклад, культура спілкування, історія польської мови.

Відомості про підвищення кваліфікації: