Демченко Віталій Миколайович

Тема дисертації:  «Підготовка майбутніх учителів початкової школи до формування національної ідентичності молодших школярів».

Науковий керівник: Біда Олена Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор

СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ ПРАЦЬ ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ

Статті апробаційного характеру, опубліковані у спеціалізованих наукових журналах, збірниках матеріалів наукових конференцій:

1.      Демченко В.М. Народне мистецтво як засіб національної ідентифікації особистості в системі загальної середньої освіти.  Збірник матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції «Концептуальні проблеми розвитку мистецької освіти». (Хмельницький, ХГПА, 2023).

Перелік наявних наукових праць, наукова діяльність:

Сфера наукових зацікавлень: освітні, педагогічні науки, теорія і методика професійної підготовки вчителів початкових класів, національно-патріотичне виховання, загальна педагогіка, методика викладання.

Участь у наукових конференціях, семінарах, тренінгах. Підвищення кваліфікації.

1. Демченко В. «Національно-патріотичне виховання як  складова професійної підготовки майбутніх учителів початкових класів». Друга міжнародна науково-практична конференція інноваційного формату «Світові виклики сучасній освіті» (Умань, 22–24 лютого 2022 р.)

2. Демченко В.  Тренінг «Культура роботи з науковим текстом» (23 лютого 2022 р.) Напрям «Самоосвіта». Тема підвищення кваліфікації: «Особливості формулювання сучасного наукового тексту» (тривалість – 6 год / 0,2 кредиту ЄКТС)

3. Демченко В. Тренінг «Лінгвотерапія: творчий розвиток та саморегуляція особистості» (24 лютого 2022 р.). Напрям: «Вища освіта». Тема підвищення кваліфікації: «Техніки регуляції та саморегуляції психоемоційних станів майбутніх фахівців засобами лінгвотерапії» (тривалість – 15 год / 0,5 кредиту ЄКТС).