Олімпіада з англійської мови

25 квітня 2024 року кафедрою іншомовної освіти і міжкультурної комунікації було проведено I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови серед студентів І-ІV курсів спеціальностей: 014.02 Середня освіта. Мова та зарубіжна література (англійська), 035 Філологія. Прикладна лінгвістика.

Учасники олімпіади показали вправність в аудіюванні, читанні, використанні мови та говорінні.

Для олімпіади були розроблені завдання, які відповідали вимогам міжнародних іспитів B2 First (рівневі B2 шкали CEFR (Common European Framework of Reference), а саме: вправи на словотворення, на трансформацію граматичної структури, вправи із множинним вибором на розуміння прочитаного та прослуханого матеріалу.

Усі учасники показали високий рівень володіння англійською мовою.

Вітаємо наших переможців!

І місце – Попик Валерія (СОА – 21-1)

ІІ місце – Кулікова Анастасія (СОА – 21-1)

ІІІ місце – Жиганов Владислав

та Сікора Катерина (СОА – 23-1)

Переможців відзначено почесними грамотами!

Викладачі кафедри вдячні студентам за участь в олімпіаді та бажають нових звершень, успіхів і перемог!