Захист дипломних робіт магістрів спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська))

23-24 грудня 2020 на кафедрі практики іноземної мови та методики викладання відбувся захист дипломних робіт магістрів спеціальності 014 Середня освіта (Мова і література (англійська)).

Майбутні вчителі іноземної мови представили до уваги наукові дослідження з галузі методики викладання іноземних мов.

Теми дипломних робіт вирізняються своєю актуальністю та мають вагоме практичне значення, адже набутий досвід та результати роботи можна впроваджувати у навчальний процес викладання іноземних мов у майбутній педагогічній діяльності.

Дипломні роботи магістрів враховують прогресивні підходи до викладання іноземних мов та відображають високий рівень фахової підготовки випускників, що відмічено екзаменаційною комісією (д-р пед. наук, проф. Бідюк Н.М., канд.пед. наук, доц. Король С.В., канд.пед. наук, доц. Мартинюк О.В., канд.пед. наук, доц. Садовець О.В.) на чолі з головою ДЕК (зав. кафедри мовознавства Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, канд. філ.наук, доц. Нагорною О.О.).