Перегляд вистави «Енеїда» студентами та викладачами Хмельницького національного університету

18 вересня студенти та викладачі Хмельницького національного університету відвідали театральну постановку легендарної поеми Івана Котляревського «Енеїда» у сучасному прочитанні. Вистава пройшла в залі міського драматичного театру імені М. Старицького  і викликала справжній фурор серед глядачів.

Глядачі мали змогу насолодитися неперевершеною інтерпретацією класичного твору української літератури, який з’явився на сцені у новій режисерській обробці. Театр запропонував сучасне бачення пригод Енея та його козацької ватаги, зберігаючи при цьому глибокий патріотичний зміст оригіналу. Режисер зумів гармонійно поєднати традиційний український колорит із новітніми сценічними технологіями, що особливо зацікавило молоду аудиторію.

Після вистави студенти та викладачі ділилися своїми враженнями та відзначали емоційну глибину гри акторів. Один із студентів, Олександр, відзначив: «Це було неймовірне поєднання гумору й трагедії. Я прочитав «Енеїду» ще в школі, але сьогодні побачив цей твір по-новому». Викладачі ж акцентували увагу на тому, як режисер майстерно підкреслив символічні моменти твору, які залишаються актуальними й сьогодні.

Подібні культурні заходи є надзвичайно важливими для формування світогляду молоді та підтримки інтересу до національної історико-літературної спадщини. Завдяки інтеграції класичних творів у сучасний контекст, студенти можуть глибше зрозуміти культурні та історичні аспекти української літератури.

Після завершення заходу студенти та викладачі висловили сподівання, що такі перегляди стануть регулярною частиною культурного розвитку та дозвілля. Як зазначила студентка Анастасія: «Супер, я вражена постановкою та акторською майстерністю. Я рада, що наш університет співпрацює з театром, надіюсь будуть ще вистави!»

Театральний перегляд «Енеїди» став важливою подією для університетської спільноти, яка ще довго обговорюватиме побачене.

Відділ навчально-виховної роботи