До 210 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка

9 березня Україна відзначатиме 210 річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка – видатного митця, життя і творчість якого надихають український народ до боротьби за правду та свободу. У свій час Шевченко був символом культурного опору російській імперії. Сьогодні, у XXI столітті, українці знову стикаються з імперськими претензіями, а Шевченкові слова звучать особливо актуально й пророчо. Тож нічого дивного, що Кобзар так по-живому присутній у критичні для народу моменти.

З нагоди відзначення 210-ї річниці від дня народження поета  в науковій бібліотеці Хмельницького національного університету відбувся літературно-мистецький захід “Світло кохання Т. Г. Шевченка”, який провела провідна бібліотекарка відділу обслуговування Антоніна ГОГІЛЬЧИНА.

Просвітницький захід відвідали студенти факультету міжнародних відносин і права (групи СОА-22, ФПЛ-23, МЛМС-23-1, МЛМС-23-2) разом з Катериною ДУБІНІНОЮ – к. філол. наук, заступником декана з виховної роботи ФМВП).

Захід відбувся за сприяння Оксани РОГУЛЬСЬКОЇ – д. пед. наук, професора кафедри іншомовної освіти і міжкультурної комунікації.

│Замовити захід: prosvit_libkhnu@ukr.net

До річниці від дня народження Т. Г. Шевченка наукова бібліотека пропонує до перегляду:

• Відеоролик «Читаємо рядки «Кобзаря»» за участю студентів ХНУ http://surl.li/rivxe
  • Книжково-ілюстративні виставки
  •  “Наша любов і святиня – Тарас Шевченко” (чит. зал, 7-й пов.),
  • «Послужи же, моє ти слово, молодій ще силі» (абонемент наукової та художньої літератури, 4-й пов.);
  • Віртуальну виставку “Т.Г.Шевченко — велет духу народного”

Наукова бібліотека Хмельницького національного університету