Перейти до вмісту

Філологічні дослідження

Студентки спеціальності 014 Середня освіта, Герасимчук Анна та Рурич Дарина (СОА-18-1) під керівництвом докторки педагогічних наук, доцентки кафедри практики іноземної мови та методики викладання Рогульської Оксани Олександрівни взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «ФІЛОЛОГІЧНІ НАУКИ: СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА ФАКТОРИ РОЗВИТКУ» , 29–30 січня 2021 року в м. Одесі.

Організатор міжнародної науково-практичної конференції – громадська організація «Південноукраїнська організація «Центр філологічних досліджень» (м. Одеса).

Серед розмаїття тематичних напрямів конференції, студенток зацікавила секція «Література зарубіжних країн» .

Відтак, теми доповідей учасників були такими:

1. Герасимчук Анна «ОБРАЗ ЛІРИЧНОГО ГЕРОЯ У ПОЕМІ ДЖ. БАЙРОНА «ПАЛОМНИЦТВО ЧАЙЛЬД-ГАРОЛЬДА»».

2. Рурич Дарина «ПРОБЛЕМАТИКА НОВЕЛИ ФРАНЦА КАФКИ «ПЕРЕВТІЛЕННЯ»».

3. Рогульська Оксана «ПРОТИСТОЯННЯ НОРМАНІВ І САКСІВ НА МАТЕРІАЛІ ІСТОРИЧНОГО РОМАНУ ВАЛЬТЕРА СКОТТА «АЙВЕНГО»».

З науковими публікаціями учасників конференції можна ознайомитися за покликанням

«Підготовка сучасного фахівця неможлива без поглибленого вивчення й опанування загальнокультурних цінностей людства. Важливим кроком у цьому є знайомство з найвидатнішими зразками світової літератури, що стали класичними та мають донині величезний вплив на загальнокультурний розвиток людства. Курс «Історія зарубіжної літератури» має на меті допомогти студентам долучитися до культурної скарбниці людства, збагатити свій духовний світ, ознайомитися із загальнолюдськими цінностями, сформувати естетичний смак, високу загальну і читацьку культуру.

Мені, як викладачу, що забезпечує викладання курсу «Історія зарубіжної літератури», надзвичайно приємно бачити, наскільки студенти зацікавлені в опануванні нових знань з дисципліни, як горять їхні очі під час обговорення прочитаних творів, як емоційно вони декламують вірші, як впевнено висловлюють та обґрунтовують свою думку, досліджують життєвий та творчий шлях митців, пишуть рецензії на твори, створюють буктрейлери, креативно презентують свої доробки.

Тому, цілком логічно, що студентів зацікавили нові горизонти – участь у науковій конференції та написання публікацій з історії зарубіжної літератури. Для нас це новий досвід, перші спроби долучитися до наукової діяльності, та ще одне, можливо маленьке, але досягнення! Сподіваюся, це стане гарною традицією та прикладом для інших студентів пізнавати, досліджувати, аналізувати, систематизувати, розвиватися! Приєднуйтеся до нашої спільноти зацікавлених та допитливих!»

Рогульська О.

Перейти до вмісту