Гостьова онлайн-лекція запрошеної професорки Юлії Хребтан-Хьорхагер з Державного університету штату Колорадо (США) на тему «Communicating Across Cultures. We Are What We Speak»

За запрошенням Житомирського державного університету імені Івана Франка викладачі кафедри іншомовної освіти і міжкультурної комунікації та студенти спеціальностей «Філологія. Прикладна лінгвістика» й «Середня освіта. Англійська мова і література» ХНУ прослухали онлайн лекцію запрошеної професорки Юлії Хребтан-Хьорхагер з Державного університету штату Колорадо (США), яка відбулася 3-го листопада 2022 року.

Лекція на тему «Communicating Across Cultures. We Are What We Speak» була присвячена питанням особистості та міжкультурної комунікації, взаємозв’язку мови та культури, лінгвістичним вимірам культури та використання слова як зброї. Лекторка підняла питання необхідності усвідомлення кожною людиною культурної різноманітності у процесі здійснення міжкультурної комунікації. Тема лекції викликала жваве обговорення серед її слухачів.