ГОСТЬОВЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ПРАКТИЧНИЙ КУРС АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ»

Якісна освіта у ЗВО, зокрема підготовка майбутніх учителів іноземних мов до професійної діяльності, неможлива без взаємодії та плідної співпраці з професіоналами-практиками, експертами галузі, потенційними роботодавцями, носіями іноземної мови.

03 квітня 2024 р. у рамках вивчення навчальної дисципліни «Практичний курс англійської мови» було проведене гостьове заняття для студентів 1 курсу спеціальності 014.02 Середня освіта. Мова та зарубіжна література (англійська) за участі керівника центру вивчення іноземних мов «English Top» Снігурова Віктора Анатолійовича на тему «Homes and Dwellings».

Методика викладання Снігурова Віктора Анатолійовича базується на використанні комунікативного підходу, який полягає в опануванні іноземними мовами, мовленнєвими уміннями і навичками для їх подальшого практичного застосування в іншомовній комунікативній ситуації. Такий підхід у навчанні студентів іншомовного мовлення передбачає руйнування психологічного бар’єра між викладачем і студентами, змінює роль студентів у навчальному процесі, оскільки вони стають учасниками спілкування, відповідають за результати свого навчання, намагаються порозумітися, знайти спільне рішення.

На занятті студенти активно взаємодіяли з викладачем, розглядали особливості американських та британських будинків: архітектуру, планування, сучасні зручності, побут; переглядали відео з подальшим обговоренням; складали діалоги, дискутували, розв’язували проблемні завдання.

У ході спілкування студенти вчилися: критично мислити, розв’язувати складні проблеми, зважувати альтернативні думки, ухвалювати рішення, брати участь у дискусіях, спілкуватися з іншими людьми.

Студенти та науково-педагогічні працівники кафедри іншомовної освіти і міжкультурної комунікації вдячні Віктору Анатолійовичу за креативне заняття, готовність співпрацювати та ділитися професійним досвідом і знаннями. Інформацію підготувала Рогульська Оксана