Інтерактивний тренінг на тему: «Особистість та її ідентичність»

20.02.2024 року студенти групи СОА-22 взяли участь у тренінгу «Особистість та її ідентичність», який провела старший викладач кафедри теорії та методики соціально-гуманітарних дисциплін Хмельницького ОІППО, Наталія РАТУШНЯК.

Мета тренінгу полягала у з’ясуванні стану сформованості у здобувачів «м’яких навичок», професійно-особистісних якостей, необхідних для подальшої навчальної діяльності, зокрема виконання проектів з дисципліни «Вступ до спеціальності».

З рефлексії здобувачів тренінг став прекрасною можливістю продемонструвати свої лідерські якості, організаторські здібності, творче мислення, емоційний інтелект, уміння працювати в команді над пошуком спільних рішень, здатність до міжособистісної комунікації, креативність, творчість,  володіння оволодіння навичками роботи з цифровими застосунками «Jamboard», «Mentimeter». Тренінг також виконував соціально-громадянську місію у контексті сучасних реалій нашої держави.

Здобувачі активно дискутували, аргументували, рефлексували, виконували інтерактивні вправи, розвивали вміння швидкої самопрезентації тощо.

Вміння Наталії Ратушняк зацікавити актуальною проблемою, здатність розкривати потенціал здобувачів, відкритість у спілкуванні та комунікабельність, оригінальний стиль організації взаємодії в групах  – ці та інші професійно-важливі якості мотивують здобувачів до професійного та особистісного розвитку, значно розширюють погляди на професію та педагогічну майстерність вчителя іноземної мови і літератури, спонукають до самовдосконалення.

Студенти гр. СОА-22,

Викладач д.п.н, проф. Наталя Бідюк