Майстер-клас від експерта у галузі викладання англійської мови Г’ю Деллара

Г’ю Деллар є викладачем з більш ніж двадцятирічним досвідом роботи у сфері викладання. Він також є співзасновником методики викладання Lexical Lab і співавтором методичної книги «Викладання лексики». Для вчителів та викладачів англійської мови це ще й автор навчального курсу «Outcomes», за яким навчаються студенти у всьому світі, зокрема і в Україні.

Великий друг українців приїхав наприкінці лютого до Львова провести захоплюючий дводенний курс «Вступ до викладання лексики». Цей комплексний семінар надав усім присутнім цінні знання та стратегії для покращення навичок викладання.

Захід відбувся завдяки TESOL-Ukraine, національному громадському об’єднанні професіоналів, які підвищують якість викладання англійської мови в Україні шляхом професійного розвитку та досліджень протягом усього життя. Як філія TESOL, Inc. TESOL-Україна забезпечує міжнародні стандарти викладання та вивчення англійської мови.

Сучасна освітня ситуація об’єктивно потребує від учителя усвідомлення необхідності власного професійного та особистісного саморозвитку. У зв’язку зі зростанням інтелектуального потенціалу суспільства, розширенням сфери педагогічного впливу, до педагога та ставляться вимоги інтелектуального самозбагачення, самоосвіти, щоб відповідати вимогам часу.

Приємно усвідомлювати, що саморозвиток та професійне збагачення вітається викладачами кафедри іншомовної освіти і міжкультурної комунікації, а також подібні майстеркласи є майданчиком для зустрічі викладачів, випускників та стейкхолдерів.

На фото Наталя Зачинська, засновниця мовної студії А+, наш роботодавець і партнер, випускниці спеціальності Сeрeдня освiта (Мова і література англійська)) Ольга Яруш та Вікторія Антонюк

Учасниці заходу – доцентки кафедри іншомовної освіти і міжкультурної комунікації Олена Дорофєєва і Ольга Лапшина

Підвищення професійних компетентностей є важливою складовою діяльності педагога. Знання та навички, набуті у ході майстер-класу будуть застосовані у навчальному процесі.

Доцент кафедри іншомовної освіти і

міжкультурної комунікації Олена Дорофєєва