Методична конференція для фахівців у галузі викладання англійської мови

На базі Хмельницького національного університету 28 серпня було проведено Всеукраїнську методичну конференцію для фахівців у сфері викладання англійської мови. Цей захід є результатом плідної співпраці кафедри іншомовної освіти та міжкультурної комунікації та стейхолдером, постійним роботодавцем мовною студією А+ в особі директора, сертифікованого міжнародного тренера та спікера, випускниці факультету міжнародних відносин Наталі Зачинської.

Захід відкрив ректор Хмельницького національного університету Сергій Матюх, який побажав учасникам надихнутись новими практичними ідеями для успішного початку нового академічного року.

На початку конференції до вчителів звернулися декан факультету міжнародних відносин Віталій Третько та доцент кафедри іншомовної освіти та міжкультурної комунікації Олена Дорофєєва з побажаннями успішної роботи та нових знань.

Розпочала пленарне засідання Наталя Зачинська, засновник студії мови A +, підготовчий центр Cambridge English Language Assessment. Досвід викладання англійської мови більше 9 років, 6 років спеціалізації у підготовці до ЗНО, IELTS, A2 Key, B1 Preliminary, B2 First. Сертифікати CELTA, TKT, FCE (C1), IELTS (8.0). Доповідач: SOVa, IATEFL Poland, EduFest, EduHub.

До учасників також звернулася Дарина Сіжук, представник Кембрідж Юніверсіті Прес, яка розповіла про можливості оцінювання знань за допомогою лінійки міжнародних кембриджських іспитів.

Пишаємося, що маємо довготривалі партнерські стосунки із екзаменаційним центром Oxford Class, директор якого Оксана Маноха неодноразово виступала на заходах для вчителів міста та області, і завжди радо підтримує наш заклад в усіх семінарах.

Під час пленарного засідання учасники прослухали цікаві і змістовні доповіді досвідчених методистів та міжнародних спікерів, а після перерви працювали у секціях за інтересами. ТРИ напрями роботи:

– YLs – все для навчання молодшого шкільного віку!

– Exams Preparation – від A2 KEY Schools до B2 First for Schools, від ZNO до IELTS!

– General English – робота з підлітками та дорослими, підходи до викладання, свіжі ідеї для уроків!

Спеціальні сесії з подолання емоційного вигорання та ONLINE викладання!

На конференції були представлені навчальні посібники провідних видавництв, що працюють на ринку України, а саме, National Geographic, Express Publishing та інші.

Конференція успішно завершилася розігруванням призів, знижок на складання міжнародних іспитів та методичних новинок. У соціальних мережах було багато приємних слів на адресу нашого закладу освіти, який гостинно прийняв такий масштабний захід.

Щиро дякуємо кафедрі архітектури та містобудування та кафедрі міжнародних економічних відносин за сприяння у проведенні заходу й технічну підтримку.

Чим запам’ятається конференція? Дружня атмосфера, ентузіазм спікерів, інноваційні ідеї, позитив та посмішки. Хіба це не цінно у наш час? Не втомлюємося працювати на результат заради наших учнів. Чекаємо на наступну можливість живого спілкування у колі професіоналів.

Доцент кафедри іншомовної освіти та міжкультурної комунікації
Олена Дорофєєва