Перейти до вмісту

Міжнародна співпраця

Кафедра іншомовної освіти та міжкультурної комунікації ХНУ стала офіційним центром з підготовки до міжнародних Кембриджських екзаменів з англійської мови (Cambridge English Language Assessment Athorised Preparation Centre). Досягнута домовленість про співпрацю з Платиновим екзаменаційним центром Оксфорд Клас (UA009) м. Київ.

 Меморандум про співпрацю з Люблінським католицьким університетом Івана Павла ІІ

 Меморандум про співпрацю з Університетом Палацького в Оломоуці

 Меморандум про співпрацю з Екзаменацiйним центром Оксфорд Клас UA009
 Пропозиція до співпраці

 Угода про співпрацю з Університетом Казимира Великого у м. Бидгощ (Польща)

 Угода про співпрацю з Шльонським (Сілезьким) університетом в м. Катовіце (Польща)

 Меморандум про співпрацю з Коледжом прикладного мистецтва і технологій Джорджіан, провінція Онтаріо, м. Торонто, Канада

Cambridge English Language Assessment – це група загальновизнаних іспитів з англійської мови, що проводяться Кембриджським університетом http://www.cambridgeenglish.org. Сертифікати визнаються більше ніж 20 тис. різних закладів в понад 135 країнах світу. Сертифікати є безстроковими!!!

Оскільки, Указом Президента від 16 листопада 2015 року №641/2015, 2016 рік було оголошено «роком англійської мови в Україні» це призвело до ряду змін в інших законодавчих актах щодо кваліфікаційних вимог та професійної перепідготовки викладачів, службовців та кандидатів на отримання вчених звань. Так відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2015 року № 656″ НАКАЗОМ МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ від 14 січня 2016 року затверджено Порядок присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам. Серед основних критеріїв оцінки науково-педагогічної або наукової діяльності здобувачів вчених звань є наявність сертифікату відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (на рівні не нижче В2) з англійської мови. Відповідним екзаменом в міжнародній системі CEFR є FCE (Cambridge English First).

Для студентів та випускників вузів, які планують продовжити навчання закордоном, складання Кембриджських іспитів (KET, PET, FCE, CAE, CPE) та отримання відповідних сертифікатів є також обов’язковою вимогою, а для тих, хто прагне отримати роботу в міжнародних компаніях як в Україні так і за її межами – отримання такого сертифікату може стати значною перевагою серед інших кандидатів.

Переймаємо досвід Британської ради щодо роботи у групах та вправ типу agree | disagree| not sure при викладанні методики викладання.

Члени кафедри у ролі студентів. Семінар проводять Комочкова О. та Дорофєєва О. – учасники літньої школи професійного розвитку.

Семінар B2 First Cambridge English Qualification: Preparation Tips.

Спікером та модератором тренінгу була Тетяна Шелепко, методист та консультант видавництва Кембриджського університету в Україні. Учасники – викладачі та студенти практики іноземної мови та методики викладання.

Перейти до вмісту