Міжнародне стажування у Фінляндії – інноваційний досвід

Старший викладач Комочкова О. О. успішно пройшла стажування на тему «Опанування проектного підходу в організації навчального процесу у закладах освіти Фінляндії» у міжнаціональному мультикультурному середовищі Західно-Фінляндського коледжу у м. Гуйттінен (Фінляндія) з 02 по 08 грудня 2018 р. (відповідно до наказу від 29.01.2018 № 294-КП).

Завдання стажування полягали в ознайомленні з особливостями організації і навчально-методичного забезпечення освітнього процесу, а також опануванні проектного підходу в його організації у закладах освіти Фінляндії у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови в Західно-Фінлянському Коледжі з використанням активних комунікаційних методик та пізнанням культури Фінляндії.

Західно-Фінляндський Коледж – один із найстаріших ЗВО Фінляндії, заснований 1890 року. На сьогодні він є найбільшим осередком у країні із вивчення англійської мови як іноземної. Місія Коледжу полягає у підтримці студентів у досягненні особистісних, культурних та освітніх цілей у відповідності до принципів безперервного навчання та інтернаціоналізації освіти. Кампус знаходиться на околиці міста Гуйттінен, недалеко річки Лойми, за 180 км від Гельсінкі.

Стажування передбачало відвідування низки освітніх заходів, а саме:

1) Зустріч з представником відділу освіти у мерії м. Гуйттінен

2) Візит до дитячого садка

3) Візит до початкової школи

4) Візит до гімназії

5) Візит до Фінського Університету

Старший викладач Комочкова О. О. здобула сертифікат про проходження стажування у вигляді 108 годин аудиторних занять та самостійної роботи.