Німеччина очима нашої випускниці (онлайн-заняття зі стейкхолдером)

22 грудня 2020 студенти гр. СОА-18-1, СОА-19-1 взяли участь в онлайн-занятті з випускницею спеціальності 014 Середня освіта. Мова і література (англійська, німецька), Ілоною Запорожцевою, яка наразі проживає у Німеччині, успішно склала іспит з німецької на рівень С1 та готується до вступу в німецький університет. Свій досвід проживання в Німеччині Ілона відобразила у лінгвокраїнознавчий презентації, проведеній у формі інтерактивної комунікації зі студентами. Під час заняття студенти дізнались не лише про особливості життя у німецькому суспільстві, а змогли отримати поради щодо вивчення німецької мови та підготовки до мовного іспиту. Своїм прикладом Ілона показала, що завдяки мотивації та наполегливій праці над собою можна здійснювати свої мрії та досягати поставлених цілей.

Вдячні нашій випускниці, стейкхолдеру освітньої програми спеціальності 014 Середня освіта. Мова і література (англійська, німецька) за співпрацю.

Організатор зустрічі: доц. Король С.В.