Онлайн-конференція “A+ Assessment Essentials”

A+ Assessment Essentials ОНЛАЙН-конференція – це можливість поринути в освітню атмосферу разом із найкращими експертами не лише з України, а й з-за кордону. Ви отримаєте два дні, наповнені навчанням та спілкуванням. Конференція спрямована на занурення у детальний розбір мовних іспитів, їхніх принципів та підходів до підготовки та успішних результатів, тонкощів оцінювання та практичного підходу до викладання саме іспитів.
Завдяки допомозі та підтримці наших партнерів ми змогли втілити ідею корисного заходу для вчителів у життя.
Хочемо висловити окрему подяку за підтримку Хмельницькому національному університету, зокрема ректору Матюху Сергію Анатолійовичу та кафедрі іншомовної освіти і міжкультурної комунікації.
Ціна: 1600 грн
Усі зібрані кошти будуть передані на потреби Збройних Сил.
Буде забезпечено записи всіх виступів, матеріали та сертифікати учасника з кількістю прослуханих годин від A+ Language Studio, від Хмельницького національного університету та кафедри іншомовної освіти і міжкультурної комунікації.
На учасників конференції також чекає розіграш призів.
Приєднуйтесь до конференції зараз і вдосконалюйте свої знання з найкращими експертами.
Посилання на форму реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSernkleXEPgOUYyYxM4PCGgPZoVqzFP_1raDl5ZcEBJHxH3Mg/viewform