Онлайн-захід «ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ – ПАМ’ЯТЬ НЕВМИРУЩА» для студентів факультету міжнародних відносин і права

Голодомор в Україні – страшна трагедія, що не лише забрала мільйони людських життів, а й спричинила психологічні, соціальні, культурні травми, які ми відчуваємо на собі й сьогодні. Задля збереження історичної пам’яті про геноцид українського народу, сприяння розвитку критичного мислення, дослідницьких навичок та інформаційної грамотності через аналіз різних джерел інформації про голодомор у науковій бібліотеці було проведено онлайн-захід «ГОЛОДОМОР В УКРАЇНІ – ПАМ’ЯТЬ НЕВМИРУЩА».

Захід відбувся для студентів 1–4 курсів спеціальностей «Середня освіта (мова і література (англійська))» та «Філологія. Прикладна лінгвістика» факультету міжнародних відносин і права на замовлення доцента кафедри іншомовної освіти і міжкультурної комунікації Оксани Рогульської.

Під час зустрічі студентам було представлено книжкову виставку «Трагічні уроки історії», яка експонується в читальному залі (7 пов.) та запропоновано до перегляду віртуальну виставку «Скорботна свічка пам’яті святої» , надано інформацію про електронні видання у БД «Електронна бібліотека» (вхід для зареєстрованих користувачів). Провела захід завідувачка сектору електронної бібліотеки Оксана Таланчук.

Замовити захід: prosvit_libkhnu@ukr.net
              Перелік тем до замовлення