Онлайн захист педагогічної практики бакалаврів

18 квітня 2024 року відбувся онлайн-захист педагогічної практики студентів 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, які навчаються за освітньою програмою «Англійська мова і література».  Впродовж 8-и тижнів з 6 лютого по 2 квітня 2024 р. здобувачі вищої освіти мали змогу застосувати на практиці здобуті теоретичні знання, а також реалізувати власні методичні задумки на заняттях англійської мови, німецької мови та зарубіжної літератури на базі закладів загальної середньої освіти м. Хмельницького та Хмельницької обл.

Звіти про виконання програми педагогічної практики заслухала комісія у складі викладачів кафедри доц. О. В. Орловської, доц. С. В. Король та доц. О. В. Мартинюк.

До захисту долучилася Кшановська Ольга Вікторівна, в.о. директора Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради

Здобувачі вищої освіти представили звіти про проходження педагогічної практики у формі презентації, де детально презентували виконану роботу відповідно до поставлених завдань практики. Студенти поділилися враженнями від проведення практичних занять, розповіли про використані ними інтерактивні та інформаційно-комунікаційні технології.

Педагогічна практика стала для мене не лише важливим кроком у навчанні, але й справжньою подорожжю у світ відкриттів та власного росту. Кожен день не тільки приносив нові виклики, але й відкривав безліч можливостей для вдосконалення своїх навичок. Кожен урок став новим полотном, на якому я мала можливість виразити свою унікальну педагогічну особистість.

Діана Кичак, СОА-20-1

На фото − відвідування уроків зарубіжної літератури, англійської та німецької мов у 6 та 7 класах. Я вважаю, що проходження практики є дуже важливим для всіх майбутніх учителів, адже це допомагає нам отримати практичний досвід: поспостерігати за проведенням уроків вчителями, запам’ятати певні методи викладання, які були використані на уроках, а також спробувати себе в ролі вчителів, проводячи уроки та позаурочні навчально-виховні заходи з різних предметів.

Огурцова Діана, СОА-20-1