Онлайн захист педагогічної практики студентів

18 грудня відбувся онлайн-захист педагогічної практики (пасивної) студентів 3 курсу спеціальності 014 Середня освіта (Англійська мова і література). Впродовж першого семестру студенти мали змогу спостерігати за проведенням уроків вчителями англійської мови (керівниками від бази практики) у закладах середньої освіти м. Хмельницького, а саме Гімназія №1, Гімназія №2, Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, ТБЛ з загальноосвітніми класами імені Артема Мазура, ЗОШ І-ІІІ ступенів №24, Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів №29, Спеціалізована ЗОШ І-ІІІ ступенів № 27 імені Дмитра Іваха, НВК №6, НВК №7.

Звіти про виконання програми практики заслухала комісія у складі кандидата педагогічних наук, доцента Орловської Ольги Володимирівни, кандидата педагогічних наук, доцента Король Світлани Володимирівни, кандидата педагогічних наук, доцента Мартинюк Олени Володимирівни.

Незважаючи на карантинні обмеження, студенти отримали гарну нагоду презентувати результати проходження практики, поділитися здобутим педагогічним досвідом, обговорити проблеми та труднощі професії вчителя іноземної мови, отримати поради та настанови від викладачів.

Вітаємо наших студентів з успішним захистом педагогічної практики!