Онлайн-зустріч з випускниками «Обмін досвідом професійної діяльності випускників спеціальності «Середня освіта. Англійська мова і література»».

1 грудня відбулась онлайн відео-зустріч в режимі Zoom-конференції викладачів кафедри практики іноземних мов та методики викладання із стейкхолдерами-випускниками.

Під час зустрічі було розглянуто й обговорено широке коло питань, що стосуються якості підготовки здобувачів вищої освіти та працевлаштування випускників спеціальності 014 «Середня освіта. Англійська мова і література».

Учасники online-зустрічі обмінялися думками щодо удосконалення освітньо-професійної програми «Англійська мова і література», переліку й змісту освітніх компонентів, загальних і фахових компетентностей, необхідних для підготовки конкурентоспроможних фахівців на ринку праці.

У процесі online-зустрічі випускники поділились своїм педагогічним досвідом з викладачами, висловили підтримку розвитку кафедри у напрямку забезпечення подальшої співпраці.

Пропозиції та рекомендації випускників обов’язково будуть враховані при розробці навчального плану й формуванню цілей та програмних результатів навчання ОП.