Цього року проведення традиційного
Дня довкілля відзначилось новою екологічною ініціативою – загальнонаціональною акцією єднання та віри «Випускник-2024 року для майбутніх поколінь».
![](https://angl.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/15/438058372_7809142385803278_5541618787031312978_n-1024x768.jpg)
![](https://angl.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/15/438717082_7809142092469974_7268339625374253615_n-1024x768.jpg)
Акція закладає нові сенси і традиції новітньої України, є символом підтримки наших воїнів та виявом незламної віри у нашу Перемогу, а також кроком підтримки
загальноєвропейської зеленої Угоди (Green Deal).
Випускники бакалаврських та магістерських освітніх програм усіх факультетів Хмельницький національний університет ХНУ долучилися до акції і висадили колекційні деревні рослини на території БОТАНІЧНИЙ САД Хмельницького національного університету
![](https://angl.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/15/438714701_7809142405803276_4215077569527267226_n-768x1024.jpg)
![](https://angl.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/15/439873753_7809142605803256_6324348311737503739_n-768x1024.jpg)
Кожна посаджена рослина на території університету у часи війни є символом віри у Перемогу і незламність нашої країни, зеленим паростками надії у гарне майбутнє
*Інформація з facebook-сторінки доцентки кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету Людмила Казімірової.