Студентки гр.СОА-22 долучилися до екологічної ініціативи «Випускник-2024 року для майбутніх поколінь»

🌱Цього року проведення традиційного 🎋Дня довкілля відзначилось новою екологічною ініціативою – загальнонаціональною акцією єднання та віри «Випускник-2024 року для майбутніх поколінь».

🇺🇦Акція закладає нові сенси і традиції новітньої України, є символом підтримки наших воїнів та виявом незламної віри у нашу Перемогу, а також кроком підтримки 🌱загальноєвропейської зеленої Угоди (Green Deal).

Кожна посаджена рослина на території університету у часи війни є символом віри у Перемогу і незламність нашої країни, зеленим паростками надії у гарне майбутнє 💙💛🇺🇦🇺🇦🇺🇦

*Інформація з facebook-сторінки доцентки кафедри екології та біологічної освіти Хмельницького національного університету Людмила Казімірової.