Студентська активність та благоустрій території ХНУ

4 травня, у рамках тижня довкілля Хмельницького національного
університету, студенти групи СОА-22 активно долучилися до ініціативи зі створення краси та комфорту на території університету.

Чому це важливо?! Робота над благоустроєм території допомагає студентам виховати почуття відповідальності та гордості за свій навчальний заклад. Коли студенти беруть участь у створенні привабливого та комфортного середовища для навчання, вони відчувають більшу залученість до університетської спільноти й розуміють свою важливу роль у збереженні та поліпшенні навколишньої території.

Робота над благоустроєм сприяє розвитку лідерських навичок та командної співпраці. Студенти, які беруть участь у таких проектах, навчаються працювати в команді, обговорювати ідеї, приймати спільні рішення та ефективно виконувати поставлені завдання. Це розвиває їхні навички спілкування, лідерства, організації роботи та вирішення проблем, що становить велику цінність для майбутньої кар’єри.

Студенти є невід’ємною частиною університету, і великою мірою від них залежить комфорт та привабливість навчального та наукового простору. Тож щиро дякуємо СОА-22 за свідоме ставлення до довкілля, громадської та соціальної роботи!

Інформацію підготувала Катерина Дубініна