Студенти групи СОА-17-1 відвідали онлайн лекцію з методики викладання англійської мови

23 листопада 2020 року студенти групи СОА-17-1 мали нагоду взяти участь в інтерактивній онлайн лекції з методики викладання іноземної мови, яку проводила доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри англійської філології та методики навчання англійської мови Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка Задорожна Ірина Павлівна.

Тема лекції: «Teaching Listening Skills». Впродовж лекції було визначено, що аудіювання як вид мовленнєвої діяльності відіграє велику роль в досягненні практичної, розвиваючої, освітньої та виховної мети навчання та є одним із ключових аспектів сприймання та розуміння іноземної мови. Професорка поділилась досвідом навчання аудіювання, акцентуючи увагу на відборі текстів відповідно програмі, етапах проведення аудіювання тощо. Практично розглядалися підходи до навчання аудіювання «bottom-up» і «bottom-down». Надзвичайно цінним, для нас, як для майбутніх вчителів англійської мови, було дізнатися про види автентичних матеріалів та їх відбір для навчання аудіювання.

Лекція видалась напрочуд цікавою та продуктивною, адже проводилась в інтерактивному форматі. Студентам нашої групи надзвичайно сподобався підхід Ірини Павлівни до проведення онлайн лекцій з методики навчання іноземної мови.

Висловлюємо вдячність Задорожній І. П. за проведену лекцію. Сподіваємося на подальшу співпрацю та можливість отримати новий практичний досвід з методики викладання іноземної мови.

Окрему вдячність за організований захід висловлюємо завідувачу кафедри практики іноземної мови та методики викладання доктору педагогічних наук, професору Бідюк Н. М.