Участь студентів кафедри іншомовної освіти і міжкультурної комунікації, факультету міжнародних відносин і права, у лекції «Формування залежностей у суспільстві»

12 березня студентам Хмельницького національного університету  випала чудова можливість відвідати лекцію «Формування залежностей у суспільстві», у якій була висвітлена актуальна для молоді тема – зловживання алкоголю та наркотичних речовин. Факультет міжнародних відносин і права активно долучився до цієї події, зокрема такі групи: СОА-22-1, СОА-21-1, ФПЛ-23-1.

Фахівець з адиктивної поведінки, консультант з хімічної залежності Анастасія Володимирівна Каськова розпочала лекцію із розповіді про види залежностей та їх вплив на життя людини, а також розглянула шляхи їхнього подолання та уникнення. Лекторка звернула увагу на те, як у суспільстві міцно склався стереотип, що алкоголь – це абсолютно нормальне явище, певна традиція: навіть під час новорічного привітання усі тримають келих шампанського в руках. Справді, такі приклади допомагають молоді зрозуміти, що такі речі не повинні стати частиною нашого щоденного життя.

Та найбільше студентів вразила історія Сергія, який у свої 18 років може розповісти про наркотики все, адже, на жаль, вони досить довгий час були на п’єдесталі його пріоритетів.

Юнак розповів про те, який влив на нього мав кожен із видів наркотичних речовин: від неконтрольованої агресії та проблем зі здоров’ям – до повної пригніченості та сорому за свій зовнішній вигляд.

Історія Сергія продемонструвала зміну цінностей у житті людей, які стикалися з будь-яким видом залежності.

Щиро дякуємо лекторам за прагнення виплекати у молоді  бажання вести здоровий спосіб життя та триматись подалі від секундних задоволень, які можуть обернутися роками страждань.

Новину підготувала Оришнюк Вікторія Іванівна, студентка СОА-22-1.