Перейти до вмісту

Участь студентів спеціальностей «Середня освіта. Англійська мова і література» та «Філологія. Прикладна лінгвістика» у

МІЖНАРОДНІЙ СТУДЕНТСЬКІЙ НАУКОВІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ
«СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ»

“Science isn’t about WHY, it’s about WHY NOT!”
― J.K. Simmons

Науково-дослідна робота студентів є невід’ємним складником університетської освіти й сприяє формуванню наукового світогляду та особистісному професійному становленню, розвиває творче мислення, залучає талановиту молодь до науково-дослідної роботи кафедр, сприяє вихованню та підготовці молодих учених.

Студенти факультету міжнародних відносин спеціальностей «Середня освіта. Англійська мова і література» та «Філологія. Прикладна лінгвістика» під керівництвом викладачів активно залучаються до наукової складової здобуття освіти: є членами наукового гуртка та учасниками конференцій, семінарів й конкурсів різних рівнів.

18 грудня 2020 року студенти груп СОА-19, ФПЛ-18, СОА-17 та СОАм взяли участь у Міжнародній студентській науковій конференції «Сучасний стан та перспективи розвитку науки». Конференцію зареєстровано УкрІНТЕІ в базі науково-технічних заходів, запланованих на 2020 рік. Студенти з науковими керівниками доктором педагогічних наук, доцентом Рогульською Оксаною Олександрівною, кандидатом педагогічних наук, доцентом Тарасовою Ольгою Володимирівною, старшим викладачем Левицькою Наталією Валентинівною підготували оригінальні наукові роботи з філології, історії зарубіжної літератури та методики викладання іноземної мови. Усі учасники отримали сертифікат і збірник матеріалів конференції.

Учасниця конференції, студентка групи СОА-17, Сукманюк Ірина ділиться враженнями: «Виявляється, що наукова робота в університеті – це цікаво. Оскільки шукаючи потрібну інформацію, дізнаєшся багато нового. Я вважаю, що здійснення навіть такого міні-дослідження допомагає краще зрозуміти свою професійну галузь, розвинути себе інтелектуально, поліпшити свої навички роботи з інформацією і загальну підготовку, розвинути логічне та критичне мислення».

Як зазначають організатори конференції: «Публікація результатів наукових досліджень є надзвичайно важливим інструментом у відображенні зростання наукового та професійного потенціалу країни, стимулює інноваційну активність молодих вчених та викладачів закладів вищої освіти, залучає молодь до активного обговорення сучасних проблем. Наука починається з малого! Ми впевнені, що навіть публікація коротких тез на популярну тематику відкриває можливості для подальшого великого дослідження та породжує безліч оригінальних ідей та теорій, що заслуговують уваги наукової громади. Співпраця та спільні зусилля допоможуть нам зробити значний внесок в розвиток української та світової науки, сформувати якісну наукову базу та віднайти відповіді на найактуальніші питання сучасності».

Матеріали знаходяться у відкритому доступі на платформі Open Journal System: https://ojs.ukrlogos.in.ua/index.php/liga/issue/view/18.12.2020

СЕРТИФIКАТИ УЧАСНИКIВ: