Від комунікації до успіху: майстер-клас від стейкхолдера

17 грудня 2020 року студенти гр. СОА-18-1, СОА-19-1 та СОА-20-1 взяли участь в онлайн майстер-класі з викладання англійської мови від директора мовної школи Big Tree Юлії Григи. Колишня випускниця факультету міжнародних відносин ХНУ, сучасний та амбітний викладач, ефективний менеджер, пані Юлія щиро поділилася з учасниками своїми спогадами про студентські роки, наполегливу працю над собою та пошук мотивації до вивчення англійської мови. Вона підкреслила, що для успішної кар’єри у галузі іншомовної освіти надзвичайно важливо йти в ногу із часом, постійно перебувати у творчому пошуку нових методів та прийомів викладання та відходити від «шаблонних» уявлень про організацію навчального процесу.

Ю. Грига ознайомила студентів з кількома практичними аспектами використання інтерактивно-комунікативного підходу у навчанні англійської мови. Вона пояснила, чому так важливо постійно розвивати іншомовні комунікативні навички, продемонструвала як можна максимально ефективно залучати учнів до різноманітних бесід та дискусій, цікаво та інформативно презентувати навчальний матеріал, і, зрештою, отримати кращий результат його засвоєння учнями.

Студенти мали змогу зробити власні висновки з почутого, поділитися своїми міркуваннями усно та у чат-боксі, отримати неймовірний заряд мотивації та натхнення до саморозвитку.

Вдячні пані Юлії Гризі, партнеру та стейкхолдеру ОП «Англійська мова і література», за співпрацю!

Враженнями від студентського колективу поділились:

А. Довганюк, В. Машталер, К. Бугайчук

Організатори зустрічі:

доц. О. В. Орловська, доц. О. В. Мартинюк, доц. Король С.В.