Відзнаки кафедри до Дня науки

У третю суботу травня українські науковці відзначають своє професійне свято – День науки.

З цієї нагоди 17 травня у Хмельницькому національному університеті відбулася конференція професорсько-викладацького складу «Проведення підсумків за 2023 рік та визначення пріоритетних напрямків розвитку наукової діяльності університету».

Проректор з наукової роботи Олег Синюк ознайомив присутніх із підсумками рейтингового оцінювання результатів наукової діяльності професорсько-викладацького складу ХНУ у 2023 році та вручив грамоти кращим науковцям за персональним рейтингом та кафедрам-переможцям.

За підсумками рейтингового оцінювання (7 місце у загальному рейтингу) грамоту за вагомий особистий внесок у розвиток науки і освіти Хмельницького національного університету у 2023 році отримала завідувач кафедри іншомовної освіти і міжкультурної комунікації Наталя Бідюк.

Кафедра іншомовної освіти і міжкультурної комунікації здобула друге місце у рейтингу серед випускових (фахових) гуманітарно-природничих кафедр.

Анастасія Придолоба була відзначена грамотою як кращий  молодий науковець за підсумки діяльності Наукового товариства студентів та молодих вчених ХНУ у 2023 році.

За відмінні успіхи у навчанні та активну роль відзначена грамотою студентка групи СОА-22  Вікторія Оришнюк.

Вітаємо лауреатів і бажаємо нових наукових досягнень, натхнення та успіхів!

Інформацію підготувала Галина ЛИСАК