Захист курсових робіт з методики викладання англійської мови

06 червня студенти ІV курсу спеціальності «Середня освіта (мова і література (англійська))» захистили курсові роботи з методики викладання англійської мови.

Темами курсових робіт стали актуальні проблеми викладання англійської мови у закладах загальної середньої освіти.

Написання і захист курсових робіт з методики викладання англійської мови є важливим кроком у підготовці майбутніх вчителів англійської мови.

Робота над курсовими роботами сприяла систематизації, закріпленню та поглибленню теоретичних і практичних навичок здобутих під час вивчення профільної дисципліни, підвищенню інтересу та формуванню готовності студентів до майбутньої професійної діяльності.

Студенти підготували змістовні доповіді та розробили презентації для кращого сприйняття матеріалу.

Навчально-методичні матеріали, розроблені студентами в ході написання курсової роботи, свідчили про вміння розробляти конспекти уроків, завдання і вправи з формування певних мовленнєвих навичок і розвитку мовленнєвих умінь, добирати мовний та мовленнєвий матеріал відповідно до мети уроку, виготовляти наочні засоби навчання, укладати методичні рекомендації, використовувати сучасні інформаційні технології. Більшість представлених матеріалів були впроваджені у навчальний процес з англійської мови під час проходження педагогічної практики.

За результатами захисту курсових робіт усі студенти отримали позитивні оцінки.

Інформацію підготувала Оксана Рогульська