Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науковій конференції «Актуальні проблеми філології та методики викладання іноземних мов у сучасному мультилінгвальному просторі», яка відбудеться 25 листопада 2020 року

До участі в роботі конференції запрошуються науковці, науково-педагогічні та педагогічні працівники, аспіранти, докторанти, студенти закладів вищої освіти.

Напрями роботи конференції:

1. Новітні тенденції у сучасних лінгвістичних студіях.

2. Сучасні підходи та інноваційні технології у теорії і практиці викладання іноземних мов.

3. Теоретичні та прикладні аспекти вивчення і викладання іноземних мов студентам нефілологічних спеціальностей.

4. Підготовка учителя іноземних мов для НУШ.

Робочі мови конференції: українська, англійська, німецька, російська.

Форма участі: очна (у режимі он-лайн через додаток Google Meet за посиланням meet.google.com/xja-wcun-bzw), заочна.

Час проведення конференції: пленарне засідання – з 10:00 до 11:00; робота секцій – з 11:30 до 14:00.