Запрошуємо Вас взяти участь у X Міжнародному науково-методологічному Інтернет-семінарі «Розвиток порівняльної професійної педагогіки у контексті глобалізаційних та інтеграційних процесів», що відбудеться 13 травня 2021 р. на базі Центру порівняльної професійної педагогіки Хмельницького національного університету.

Національна академія педагогічних наук України
Інститут педагогічної освіти і освіти дорослих імені Івана Зязюна
Хмельницький національний університет
Центр порівняльної професійної педагогіки
у співпраці з
Кафедрою ЮНЕСКО «Неперервна професійна освіта ХХІ століття» НАПН України

X Міжнародний науково-методологічний Інтернет-семінар

«РОЗВИТОК ПОРІВНЯЛЬНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПЕДАГОГІКИ У КОНТЕКСТІ ГЛОБАЛІЗАЦІЙНИХ ТА ІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

13 травня 2021 року

Шановні колеги!

Мета науково-методологічного семінару – розвиток порівняльної професійної педагогіки як наукової галузі та навчальної дисципліни в Україні.

Тематичні напрями роботи семінару:

1. Порівняльна професійна педагогіка та кроскультурні діалоги.

2. Глобалізаційні виміри розвитку професійної освіти, педагогічної освіти та освіти дорослих.

3. Стратегії міжкультурної комунікації в освіті.

4. Професійний розвиток фахівців в умовах освіти впродовж життя: порівняльний аналіз.

5. Забезпечення якості професійної підготовки педагогічного персоналу у зарубіжних країнах.

6. Сучасні підходи до навчання іноземних мов і культур.

Робочі мови семінару – українська, англійська, німецька, польська

Форма участі

Дистанційна участь: учасник отримує електронний варіант програми семінару, збірника тез та електронний сертифікат учасника конференції. Збірнику матеріалів конференції буде присвоєно універсальний ідентифікаційний номер ISBN та УДК.

Умови участі у семінарі:

– заявка на участь у науково-методологічному семінарі (бланк додається);

– тези доповіді;

– електронна копія документа про сплату оргвнеску.

Вказані матеріали приймаються на електронну скриньку e-mail: porivnialnaseminar@gmail.com з приміткою «Семінар 13.05.2021».

Термін подання заявок та тез доповідей: до 1 травня 2021 року

Організаційний внесок:

дистанційна форма участі – 100 грн. (збірник матеріалів (в PDF), програма семінару (в PDF), сертифікат (в PDF).

Вимоги до тез.

Тези приймаються до друку українською або англійською мовами. Електронний варіант тексту тез обсягом 1-2 повних сторінок формату А4, заповнення останньої сторінки не менше 75%, набраних у редакторі Microsoft Word у вигляді комп’ютерного файлу з розширенням *.docx, *.rtf. Поля: ліве, праве, верхнє, нижнє – по 2 см. Шрифт тексту – , кегль – 12, абзацний відступ – 1, міжрядковий інтервал – 1.

Прохання: не виставляти примусові переноси, не архівувати, не накладати заборону на редагування. У верхньому правому куті зазначити прізвище та ім’я автора(ів), нижче –організацію, нижче – місто, країну. Назву тез друкувати великими літерами з вирівнюванням по центру напівжирним написом. Після назви надрукувати ключові слова (до п’яти слів) мовою оригіналу статті. Посилання на літературу подавати безпосередньо в тексті у квадратних дужках, зазначаючи порядковий номер джерела, під яким воно внесено до списку літератури, та через кому конкретну сторінку. Бібліографічний список складається в алфавітному порядку і подається після тексту тез під заголовком: «ЛІТЕРАТУРА». Назва файлу тез доповідей повинна мати такий вигляд: Zosymenko_tezy.

За бажання матеріали доповідей можуть бути опубліковані у вигляді статті у науковому журналі «Порівняльна професійна педагогіка», що включений до переліку фахових видань України у галузі «Педагогічні науки» та входить до 24 міжнародних науковометричних баз, зокрема Index Copernicus International.

Статті до журналу необхідно надсилати на електронну скриньку: е-mail: comprofped@gmail.com. За додатковою інформацією щодо публікації статей звертатися за телефоном: 096-72-333-60 (Лапшина Ольга Олександрівна – технічний секретар).

Реквізити для переказу коштів: (з приміткою – семінар 13.05.2021 прізвище)

Картка Приватбанку

Отримувач:

Ольга Лапшина

Довідкова інформація для учасників семінару:

1. Оргкомітет залишає за собою право редагування тез.

2. Оргкомітет залишає за собою право відхилити тези, якщо вони не відповідають вимогам або тематиці семінару, а також за відсутності підтвердження оплати.

За детальною інформацією звертайтеся до оргкомітету науково-методологічного Інтернет-семінару:

Дорофєєва Олена Миколаївна – 067 791 95 74

на участь у науково-методологічному Інтернет-семінарі

«Розвиток порівняльної професійної педагогіки

у контексті глобалізаційних та інтеграційних процесів»

(м. Хмельницький, 13 травня 2021 р.)

1.Прізвище
2.Ім’я