Завдяки конференції “A+ Assessment Essentials” зібрано 100 000 грн для підтримки ЗСУ

Нещодавно в Хмельницькому національному університеті відбулася конференція для вчителів та викладачів англійської мови під назвою “A+ Assessment Essentials”. Цей захід був організований спільно з кафедрою іншомовної освіти та міжкультурної комунікації та підготовчим екзаменаційним центром “Мовна студія А+” під егідою Хмельницького національного університету. Конференція об’єднала провідних спеціалістів міжнародного рівня, іноземних гостей та видавничі будинки Лінгвіст і Express Publishing.

Метою конференції було підвищення кваліфікації вчителів та викладачів, обмін досвідом та інноваційними методиками викладання у царині оцінювання та іспитів, зокрема. Але ще важливішим було те, що захід мав благодійну складову. Завдяки активній участі усіх присутніх нам вдалося зібрати 100 000 грн для підтримки наших військових.

Ці кошти спрямовані на покращення матеріально-технічного забезпечення та медичну підтримку. Ми щиро вдячні кожному, хто долучився до цієї важливої справи. Особлива подяка спікерам за їхній безцінний досвід, а також нашим видавничим партнерам Лінгвіст та Express Publishing за підтримку і співпрацю.

Конференція “A+ Assessment Essentials” стала не лише подією для професійного зростання, але й можливістю об’єднати наші зусилля для допомоги тим, хто цього потребує найбільше. Ваша участь і підтримка є неоціненними, і разом ми робимо великий внесок у безпеку та захист наших захисників.

Дякуємо всім за теплоту, небайдужість і внесок у нашу спільну перемогу.

Підготувала викладач кафедри та засновниця мовної студії А + Наталя Зачинська