ZOOM МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА ЗА ПРЕДМЕТНОЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 014.02 СЕРЕДНЯ ОСВІТА. МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА (АНГЛІЙСЬКА) НА ТЕМУ «МІЖНАРОДНИЙ ІСПИТ TKT ЯК ШЛЯХ ДО ПРОФЕСІЙНОГО УСПІХУ»

Сьогодні відбувся Zoom майстер-клас для студентів спеціальності 014 Середня освіта за предметною спеціальністю 014.02 Середня освіта. Мова та література (англійська) на тему «Міжнародний іспит TKT як шлях до професійного успіху» за участі директорки та засновниці мовної студії А+, сертифікованого тренера (IELT, FCE, CELTA, TKT).

Майбутні вчителі англійської мови, які вже пройшли пасивну педагогічну практику, а деякі тільки збираються ознайомитися з азами професії, мали змогу дізнатися, які вимоги висуваються до методичного рівня фахівців із викладання іноземних мов у різних закладах (державних, приватних), а також для тих, хто планує займатися тьюторством.

У ході майстер-класу студенти отримали інформацію про складання різних модулів іспиту TKT, який тестує знання у різних сферах викладання (система мови, методика викладання, планування уроку, використання додаткових матеріалів тощо).

Після складання ТКТ молодий фахівець може далі просуватися по кар’єрній сходинці та скласти ICELT, CELT-S, CELT-P, DELTA тощо.

У процесі майстер-класу тренерка наголосила, що ТКТ – це перша сходинка до міжнародного успіху у сфері викладання.

Майстер-клас викликав неабияку зацікавленість з боку студентів, які активно долучалися до інтерактивних опитувань та мали можливість висловити свою думку та поставити запитання тренерці.

Особливою практичною цінністю майстер-класу стало роз’яснення актуального питання: «Якими є складові успішного та компетентного вчителя?»

Наразі у місті Хмельницькому до цього іспиту можна підготуватися, а також скласти його на базі Хмельницького національного університету, а саме на кафедрі практики іноземної мови та методики викладання та у мовній студії А+, які є офіційними Центрами з підготовки до міжнародних Кембриджських екзаменів з англійської мови (Cambridge English Language Assessment Authorised Preparation Centres). Все це стало реальністю завдяки співпраці з Платиновим екзаменаційним центром Оксфорд Клас (UA009) (м. Київ) в особі Оксани Манохи.

Від імені кафедри та студентів висловлюємо щирі слова подяки спікеру та потенційному роботодавцю, директорці та засновниці мовної студії А+ Наталі Зачинській за мотивуючу промову та стимули до професійного зростання. Надзвичайно приємно, що ця успішна людина є випускницею Хмельницького національного університету, a саме, факультету міжнародних відносин.

За інформацією кафедри практики іноземної мови та методики викладання