Перейти до вмісту

Зустріч студентів із класиками сучасної української літератури Надією Гуменюк та Володимиром Лисом

17 вересня, в рамках культерномистецького проєкту «культурна діада», Хмельниччину відвідали талановиті письменники, твори яких стали беззаперечними бестселерами та були екранізовані, зокрема «Століття Якова» Володимира Лиса.

Найкраще опишуть подію думки та враження студентів:

Андрій Полукравець: «Література – продукт інтелектуальної праці. Як читач, я є споживачем. Вибагливим споживачем. Для мене знахідка нового чтива прирівнюється до знахідки залишків динозаврів для палеонтолога. Якщо нові враження та новий літературний світ – здобич, то я – мисливець. І цього разу полювання вдалося на славу! Творчість Надії Гуменюк та Володимира Лиса відтепер у моєму віш-листі.»

Ванна Бевх: «Ця зустріч виявилася надзвичайно надихаючою для мене, адже мене осяяла думка, що хороші та варті уваги твори не завжди належать до світової класики, а можуть бути і плодом праці сучасних авторів. Як уже підмітили вище, емоції від зустрічі з кумиром незрівнянні, адже хто як не сам автор допоможе глибше зрозуміти своїх персонажів. Список бажанок успішно поповнено!»

Вікторія Затєєва: «Це була чудова зустріч із українськими письменниками Надією Гуменюк та Володимиром Лисом, яка залишила незабутнє враження завдяки їхній творчості та життєвій мудрості. Обидва автори мають свій особливий стиль і тематику, яка відгукується в серцях читачів. Але найбільше мене вразила Надія Гуменюк, яка відома своєю глибиною та проникливістю в описі людських емоцій і стосунків. Її творчість часто занурює у світ жіночої душі, розкриваючи складність почуттів і життєвих випробувань»

Олександра Бойко: «Ця зустріч із письменниками надихнула мене і наштовхула на думку, що в сучасній українській літературі є справді видатні таланти.  Це був незабутній досвід який я була рада отримати. На мою думку, жодне прочитання твору не зможе порівнятися із особистою зустрічею зі своїм кумиром. Слухаючи, як пані Надія зачитувала свою поезію, я відчувала набагато більше ніж могла собі уявити – це зворушило мене до глибини душі. Тепер я знаходжуся в очікуванні нових їхніх книг та зустрічей, сподіваюся що цей візит в наше рідне місто був не останнім»

Такі зустрічі необхідно організовувати та відвідувати частіше, адже в них стільки просвітницького слова. А скільки дорогоцінної інформації з невідомих сторінок істориї України, що підіймає дух патріотизму, пробуджує ще сильнішу любов до своєї країни, до рідного українського художнього слова.

Інформацію підготувала Катерина Дубініна